Publikacje

abc Aptekarza to bezpłatny miesięcznik kierowany do wszystkich pacjentów aptek. Czytelnicy znajdą tu wskazówki dotyczące zarówno pielęgnacji niemowląt, zapobiegania chorobom wieku dziecięcego, jak i rady na problemy zdrowotne dorastającej młodzieży oraz na schorzenia związane z wiekiem dojrzałym. Kolorowe 32 strony ze stałymi rubrykami, takimi jak krzyżówki i horoskop, to na pewno interesująca lektura.

Dowiedz się więcej

„świat farmacji” redaguje zespół specjalistów – głównie pracowników naukowych, ale również praktyków – farmaceutów i lekarzy. Specjalnie dobrany zakres tematyczny służy poszerzaniu i aktualizowaniu wiedzy z różnych dziedzin farmacji i medycyny oraz jest pomocny w sprawowaniu opieki farmaceutycznej i medycznej nad pacjentem.

Dowiedz się więcej

„TV Aptekarza” to PIERWSZA, bezpłatna publikacja z programem TV dostępna w aptece. Zawiera program telewizyjny oraz prezentacje produktów farmaceutycznych dostępnych bez recepty, kosmetyków oraz dietetycznych środków spożywczych.

Dowiedz się więcej

„45 plus” to poradnik, który przekonuje, że życie zaczyna się po czterdziestce. Skierowany jest on do pacjentów aptek, którzy znajdą w nim wiele informacji, porad i podpowiedzi, jak dbać o zdrowie, by cieszyć się doskonałym samopoczuciem, sprawnością i urodą przez długie lata.

Dowiedz się więcej

„Letni Poradnik Pacjenta” to broszura mająca pomóc pacjentom w nagłych zdrowotnych kłopotach, które mogą pojawić się nieoczekiwanie zwłaszcza podczas podróży i wakacyjnego wypoczynku. Przyda się także na co dzień jako miniporadnik na przejściowe dolegliwości zdrowotne.

Dowiedz się więcej

„Jak poradzić sobie z przeziębieniem” to poradnik przydatny w samodzielnym leczeniu częstych w okresie jesiennym przeziębień. Podpowie, jak zapobiegać grypie i infekcjom oraz co zrobić, gdy dolegliwości z nimi związane już się pojawią.

Dowiedz się więcej

Fachowo opracowana broszura, podzielona według zakresów wskazań „Produkty na TOPie z Twojej apteki 2017” jest publikacją roczną. Zawiera prezentacje produktów dostępnych w aptekach bez recepty wraz z ich szczegółowym opisem, a na początku każdego działu znajduje się także redakcja wprowadzająca pacjenta w tematykę danego zakresu. Jest to dla pacjenta apteki podręczny przewodnik po produktach aptecznych, a jego celem jest ułatwienie czytelnikowi wyboru odpowiedniego preparatu.

Dowiedz się więcej

Publikacja zawierająca wyróżnione przez naszą redakcję produkty lecznicze OTC, suplementy diety, wyroby kosmetyczne i kosmetyki.

Dowiedz się więcej